fbpx

2019.04.05

Konferencija

Aš dievinu savo darbą: kūrybinės tapatybės paieškos

“Jei norite turėti tai, ko niekada neturėjote, teks daryti tai, ko niekada nedarėte”, – sakydavo legendinė prancūzų modeliuotoja Coco Chanel. Ji nebuvo „gimusi po laiminga žvaigžde“, tik visada klausė savo širdies balso, turėjo savo nuomonę ir buvo stulbinamai darbšti. Ar tai sėkmės formulė? Tikriausiai ne. Nes kelyje į profesines aukštumas pirmiausia reikia įveikti baimę suklysti…

Žinomiausių Lietuvos plaukų stilistų patirtys ir įžvalgos. Apie kelią, vedantį į profesinį olimpą. Apie kliūtis, klaidas ir pamokas. Apie tai, kas įkvepia dirbti, kurti ir augti.

Konferencija vyks: Pelenė’19 paroda, LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius), 5.1 konferencijų salė

Konferencijos dalyviai

Ramunė Vigelė

Charizmatiška ir kūrybinga asmenybė, talentinga plaukų meistrė, pasaulinės akademijos „Pivot point“ lektorė, grožio salonų “Ramunės linija” ir “Ramunės Jazz“ savininkė, daugelio kūrybinių projektų dalyvė. Meistrė savo žinias nuolat gilina pasaulyje pripažintose kirpėjų akademijose ir jau daugelį metų jomis dalijasi su kolegomis Lietuvoje. Šiandien Ramunė savo laisvalaikio neįsivaizduoja be akvarelės, tapusios svarbia jos kūrybinio gyvenimo dalimi. 

Edita Kavaliauskienė

Viena iš penkių aukščiausios Platinum” kategorijos KEUNE Haircosmetics” pasaulinio lygio technikių, puikiai atpažįstama Lietuvos meistrams. Ekspertė savo patirtį kaupia, prisidėdama prie kūrybinės komandos „Mazella&Palmer“ akademijos dažymo kolekcijų pristatymuose, tarptautiniuose „KEUNE“ renginiuose ir „Paris Fashion Week“ mados savaitėje. Meistrė kuria inovatyvias mokymų programas profesionalams, išsiskiria savitu, įkvepiančiu dėstymo stiliumi.

Valerij Gigevič

Žinomas plaukų meistras, salonų tinklo UFF ir UFF Square Vilniuje savininkas. Efektingi kolekcijų pristatymai, drąsūs eksperimentai, keistų šukuosenų rekordai, įkvepiantys renginiai klientams ir kolegoms – išskirtiniai Valerijaus bruožai. „Mėgstu adrenaliną bei iššūkius”, – sako Valerijus, todėl laisvalaikį žinomas meistras skiria ekstremaliam sportui, pakeitusiam jo pasaulėžiūrą. 

Laimis Smažinas

Plaukų meistras, dirbantis grožio srityje daugiau nei 20 metų. Profesionalumas, aukšti aptarnavimo standartai, pasitikėjimas – kriterijai, kurie pritraukia įvairių sričių klientus – menininkus, sportininkus, verslininkus. Laimis turi patirties kuriant personažų charakterius ir šukuosenas kino filmams, reklamai ir fotosesijoms. Darbe meistrą labiausiai įkvepia iššūkiai – kuo sudėtingiau, tuo smagiau. Dirbant su žmogumi, man svarbu kompromisas. Bendra kūryba. Aš nediktuoju, o bandau pajusti nuotaiką, charakterį. Bet rezultatu pirmiausia turiu būti patenkintas aš pats”, – sako Laimis.

Andrius Benas Venskaitis

18 metų grožio industrijoje dirbantis profesionalus kirpėjas, lektorius. Mokėsi ir stažavosi žymiausiose pasaulio akademijose. 10 metų dirba grožio imperijoje „Kristiana“ ir yra ilgametis konkurso „Miss Lietuva“ grožio ambasadorius. Kokybė ir kūryba – tuo savo darbe vadovaujasi kirpimo meistras, vis daugiau laiko skiriantis mokymams. Kuo Benas būtų, jei ne kirpėju? „Esu neabejingas akmens, medžio dirbiniams, juvelyrikai. Tuo ir užsiimčiau“, – pasakoja meistras.

Renata Navickė

Prieš 26 metus pradėjusi plaukų meistrės kelią, šiandien Renata teigia, kad didžiausia jos aistra – ieškoti naujos patirties ir įkvėpimo. Norėdama tapti tikra profesionale, plaukų meistrė mokėsi rinkodaros, socialinių medijų, buhalterijos, žmogiškų išteklių valdymo. Renatos nuomone, geras kirpėjas yra puikus pašnekovas, išmanantis komunikacijos psichologiją. Jis yra tarsi gyvenimo būdo vadybininkas. Man labai patinka toks platus požiūris į grožio verslą, tai mane įkvepia”.

Irina Zudova

Plaukų meistrė, sujungianti savyje ryškiausias ir įdomiausias stilisto savybes – profesionalumą, kūrybingumą, lyderystę. Inovatyvias idėjas ir kūrybines mintis Irina įgyvendina dalyvaudama kolekcijų pristatymuose, televizijos laidose, labdaringuose projektuose. Ji yra ilgametė „Mados infekcijos“ komandos narė. Žinios, įgytos garsiausiose pasaulio akademijose, begalinė energija, intuicija, meilė savo veiklai padeda suburti bendrai veiklai aukščiausio lygio profesionalus.

Jurgita Malakauskaitė

Plaukų meistrė, daugiau nei du dešimtmečius dirbanti grožio srityje, įvertinta daugeliu apdovanojimų.Selfstation“- ne tik Jurgitos darbo vieta, bet ir erdvė, kurioje gimsta idėjos, meniniai projektai, dalijamasi patirtimi, vyksta degustacijos, pristatymai. Turėdama stilistės darbo patirties, šiandien Jurgita bando jėgas scenografijos, dekoravimo srityse, režisuoja estetines temines fotosesijas.

Turite klausimų?

Kontaktai