fbpx

2019.04.06

Požiūrio plėtimo konferencija

Grožio paliesti:
tikrumas gimsta tikrume

Ar kada susimąstėte, ko Jūsų gyvenime yra daugiau – vidinio džiaugsmo ar nepasitenkinimo? Tikrų dalykų ar jų pakaitalų? Ką jaučiate, sakydami, kad kūrinys, žmogus, emocija ar veiksmas yra tikras?

Ši konferencija – apie TIKRUMĄ ir jo išsiilgusius žmones. Ir apie tuos, kurie šiame vartotojiško pasaulio chaose tikrumą atranda per patyrimą, žinias ir mėgstamą veiklą. Apie tuos, kurie geba jį atpažinti, kurti ir mėgautis Tikro Gyvenimo skoniu.
Tikimės, kad šios patirtys įkvėps ir Jus – tikram veiksmui, jausmui ir pilnatvei…

Programa

Gyvų patirčių pranešimai

Tikrumas mūsų promočių dainose

Mūsų kraujyje – protėvių kodas, kurį lydi prigimtinė daina. Dainuodamas žmogus niekada nesijaus vienišas. Daina ir pravirkdo, ir paguodžia, ir pradžiugina. Dainavimas kartu suvienija. Taip gyveno mūsų protėviai. Vidinė daina – tai kelias į save, o kultūrinės šaknys – kelias į pasaulį.

Pranešėja

LAURITA PELENIŪTĖ

Muzikantė, folkloristė, sutartinių mokytoja, lektorė, projekto „Promočių giesmės“autorė.

Kaip išsaugoti ir puoselėti tikrumą skaitmeninėje epochoje?

Ar kada susimąstėte, kad žodis „medium”(vidutinis) kilęs iš žodžio „media“? Media formuoja „medium“ žmones. Ar kada pagalvojote, kaip mus veikia vaizdų civilizacija, pakeitusi tekstų civilizaciją?

Pranešėjas

Gintaras Šeputis

Vizualinės komunikacijos ekspertas, dėstytojas, TV laidų režisierius, ilgametis „VRS“ agentūros kūrybos vadovas, vienas iš reklamos festivalio „Adrenalinas“ organizatorių, buvęs „KOMAA“ asociacijos vadovas.

Tikrumas fotografijos mene: gamtos grožis, kultūros paveldas ir inovacijos

„Esame sena tauta, dešimt tūkstančių metų gyvenanti tose pačiose žemėse, apgynusi savo gyvenimo būdą, savo laisvę ir nepriklausomybę. Toks mūsų užsidegimas sukūrė vizualinę tradiciją ir tautinį paveldą, o senieji tikėjimai vis dar aiškiai matomi įvairiose meno formose.“

Pranešėjas

Marius Jovaiša

Fotografas, leidėjas, keliautojas, dokumentinių filmų kūrėjas, albumo „Neregėta Lietuva” autorius.

Tikrumas, slypintis pokyčiuose

„Tikrumas slypi nuolatinėje kaitoje, atrandant naujus argumentus, motyvus ir prasmes… Ir mano šeima yra nuolatinis kitimas. Buvome dviese, atsirado trečias, ketvirtas, penktas… Vaikai auga, kinta poreikiai, rolės, svajonės. O judėti reikia tik į priekį, nes kitų galimybių nėra. Taip ir gyvenu.“

Pranešėja

SABINA DAUKANTAITĖ

Kūrybinės komunikacijos specialistė, tinklaraštininkė, terapinio romano „Vandeninės moterys“ autorė, septynių vaikų mama, 2016 metais išrinkta veikliausia Lietuvos moterimi.

Šampanas ir „šampanas”

Žmonių juslės nevienodos. 80 proc. žmonių beveik tas pats, ką valgyti ir ką gerti, 10 proc. jaučia daug daugiau nei visi, o likusieji – gana beviltiški šioje srityje, nors kitose srityse galbūt yra vunderkindai. Jei norisi atsidurti tarp tos mažumos, kuri geba mėgautis maistu ir gėrimais, reikia mokytis.

Pranešėjas

ARŪNAS STARKUS

„Vyno žurnalas“ leidėjas ir redaktorius, Lietuvos someljė asociacijos steigėjas ir prezidentas (2007-2016 m.), Lietuvos someljė mokyklos studijų direktorius, lektorius, „Vyno klubo“ įkūrėjas, didžiausios Šiaurės Europoje vyno parodos „Vyno dienos“ organizatorius.

PANELINĖ DISKUSIJA: Kaip kurti tikrumą savo veiklose?

Tikros kelionės: naujos erdvės ir vidinė transformacija

Yra kelionių, kuriose matome gražių dalykų ir parsivežam naujų idėjų, ir yra kelionių, kuriose mes suvokiam, kaip gerai gyvename Lietuvoje…

Dalyvė

ŽYDRĖ GAVELIENĖ

Lietuvos turizmo rūmų prezidentė, Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė ir kelionių agentūros „Estravel American Express“ vadovė.

Kur šiandien slypi autentiškas vyriškumas?

Pagarba sau, kitiems ir supančiam pasauliui. Drąsa prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Gebėjimas nuolat mokytis ir dalintis žiniomis. Šiandien būti geresniu nei vakar.

Dalyvis

Valdas Samkus

Rašytojas, visuomenininkas, „Barzdų Klubo“ eksprezidentas.

Tikrumu alsuojantis projektas

Kiek  daug džiaugsmingos energijos atsiranda, kai sukuri galimybę moterims savo rankomis puošti namus kartu su profesionalais – kurti meninius paveikslus ant sienos ir apgaubti namus tikra šiluma.

Dalyvė

RAIMONDA RADVILAVIČIENĖ

„Alytaus keramika“ vadovė, natūralaus molio tinko  „Mr. Clay“ prekinio ženklo kūrėja.

Kūryba, įkvėpta gamtos

Daug idėjų semiuosi iš gamtos ir mėgstu daryti tokius eskizus, kurių logiškai atrodo neįmanoma perkelti ant sienų. Jaučiu begalinį pasitenkinimą, kai tai įgyvendinu.

Dalyvis

MANTAS  PETRAVIČIUS

Tapytojas, dekoratorius, meninės interjero apdailos studijos „MP Studio“ įkūrėjas.

Tikros būsenos: kūrybinės patirties ir vadovavimo paralelės

Patyriau skirtumą tarp spontaniško, džiugaus kelių sekundžių tapymo ir 4 valandas trukusio paveikslo kopijavimo. Lygiai tas pats vyksta ir mūsų projektuose….

Dalyvė

ASTA DEKINIENĖ

„Xerox“ vadovė Baltijos šalims ir Moldovai.

Renginio minties PRANEŠIMAS

„Moters išminties pavasaris“: kaip vidinės būsenos reiškiasi veiklos rezultatuose

Moters prigimtinė išmintis reiškiasi per naujų prasmių ir vystymuisi tinkančios aplinkos kūrimą. Vyro prigimtinis protas formuoja veikimo kryptį naujoms prasmėms ir teritorinę plėtrą plačiają prasme.

Pranešėja

Rasa Baltė – Balčiūnienė

„Femina Bona“ (25 metai) verslo kūrėja, „HAI.LT“ instituto (13 metų) vadovė, naujų prasmių prodiuserė ir kokybinių pokyčių architektė.

MINTIES performansas: KURIANČIOS MOTERS DIEVIŠKUMAS

Kūrėja

Rasa Baltė – Balčiūnienė

„Femina Bona“ (25 metai) verslo kūrėja, „HAI.LT“ instituto (13 metų) vadovė, naujų prasmių prodiuserė ir kokybinių pokyčių architektė.

Kūrėja

Gabija Jaraminaitė

Kino ir teatro aktorė.

Kūrėjas

Arkadijus Gotesmanas

Lietuvos perkusininkas, avangardinio džiazo atlikėjas.

Kūrėjas

Valerijus Ramoška

Vienas veikliausių Lietuvos džiazmenų, virtuoziškas trimitininkas, dalyvaujantis daugumoje Lietuvos ir tarptautinių džiazo projektų bei festivalių.

Kūrėjas

Jan Maksimovič

Saksofonininkas, kompozitorius, pedagogas, šiandien vardijamas tarp pačių ryškiausių Lietuvos džiazo kūrėjų.

Bilietai

Bilieto kaina: 67 

Bilietus platina BILIETAI LT.
 Įėjimo mokestis į tarptautinę grožio parodą “PELENĖ 2019” įskaičiuotas.

Turite klausimų?

Kontaktai